Orai Vilnius

Sezonas-2013

Taigis, žiema skaičiuoja paskutines savo dienas, ir jau po truputį pradedu galvot, kur bus galima atidaryt vasaros sezoną... Domina vieta, kur Riešės upelis įteka į Gulbinų (jei teisingai atsimenu) ežerą. Tai ta pati vieta, kur pavaizduota nuotraukoje diskusijoje "Sezonas-2012". Kam gal yra tekę ten žvejot, kaip sekėsi?

alt

Diskusijos autorius Lietus , 2937 dienų
Atsakymai
shameh
na jai kam idomu apie siesarti :) zodziu pats kazko lbj gero nepagavau kuojos ir eseriukai 200g kazkur. bet stovyklavities seimininkas sake kad galima pagaut neblogu eseriu apie 500g, vasara lynu. karsiu sake kaip ir nedaug yra.. nakti pasakojo kad kimba samai bei unguriai :) deja neisbandziau nakti zvejybos :D krantas lbj seklus ir ilgas seklius tad be valties ten nlbj kazka galima nuveikt :) veliau kaip kirviu nukirsta giliai :)
2542 dienų
 
shameh
sveiki gal zinot ar siesercio ezere reik papildomo leidimo :)? nlbj radau info apie ji
2548 dienų
 
shameh
na sendien nusprendziau pirma kart lasisu pamedziot pabandyt nery :) niekad neesu ju gaudes tad buvo pirmas kartas :) na kazkaip nustebau kad nei vieno zvejo nebuvo :) gal del to kad visiskai nekibo ir jokio judesio vandeny :) na zodziu nk gero nepagavau :) tik viens puses kilo eserioks isikabino :) bet smagiai pasivaiksciojau bent :)
2784 dienų
 
Vidas
Gal man tik taip atrodo, bet esi ne blevyzgų, pliurpalų ir įžeidinėjimų saitas, bet rimtesnių straipsnių. Labai matyčiau tame perspektyvą, kaip alternatyvą visai popierinei spaudai. Labai siūlyčiau to laikytis ir plėsti. Manyčiau, kad reiktų kooperuotis su popierine spauda ir vertingesnius straipsnelius perspausdinti iš jų.
Mąsčiau apie tai, kad po straipsniais nėra komentarų. Matai, jei tai nėra niekur ribojama – pliurpalai ir durniai greitai apsišviečia. Ypač – registruoti tinklalapyje. Į juos niekas nebereaguoja ir problemos nėra. Žinau, kodėl komentarus pašalinai. Ar negali kažkaip išspręsti? Kartais komentarai būna net vertingesni už patį straipsnį.
2813 dienų
 
shameh
sveiki snd vel buvau ties verkiais nery bet nk gero auksles pugzlei ir tiek :D spiningistu daug vaiksciojo bet kiek kalbejau visi tusciai :)
2829 dienų
 
shameh
na snd ryta vel uzsukau ir Nery vel ties verkiu g. ir vel kariokai :) tik sykart ir nebllogu pasitaike kilo ir pan :) masalas dzikas :)
2836 dienų
 
shameh
sveiki snd buvau nery ties verkiais :) ant dziku, slieku kibo kuojos, puskarsiukai :) bei viena lydeka ant slieko dugnine :D zvejojau su viena dugnine bei viena plude :) daugiau kibimu sulaukiau ant pludes
2850 dienų
 
shameh
tai va buvau bivos ezeriuke:) tai kuoju lupk kiek nori :) bet kazko rimciau nepakliuvo sale pagavo nebloga linuka, bet ir tik viena. kaip klausinejau tai sake kad pagauna ir karsiu ir lynu. tik ten be valties priejimu beveik ner. o valti yra vietos lengvai isileist, privaziavimas ir gan geras. beje gal kas zino ka apie ant bangos ezerus ? verti demesio ?
2910 dienų
 
seanjohn
jei nera, tada zvejok ramiai ten ir viskas
2933 dienų
 
shameh
tikrinau jau cia ner :)
2933 dienų
 
seanjohn
http://mzvejyba.am.lt/
cia pabandyk pasiieskoti,daugmas visi cia tvenkiniai
2933 dienų
 
shameh
sveiki o gal kas ka zino del birvos traku raj ? ir nerandu jokios info jis isnuomotas ar ne?
2933 dienų
 
shameh
gal kas zino ka apie balti traku rajone :)? ar ilguti :)?
2935 dienų
 
shameh
na 50 +-:)
2936 dienų
 
Lietus
Didžiulyje pačiam neteko pagauti lydekų, bet ne kartą matęs kaip kiti traukė. Bet tai buvo prieš 5-6 metus, nuo to meto nesu ten buvęs. Tik reikėtų saugotis dugno, nes aš ten daug blizgių palikau... Vilnoja ir Riešė manau miręs reikalas.
2937 dienų
 
siaipzvejys
kiek kilometrų pačiam netoli nuo Vilniaus važiuoti ?? B)B)
2937 dienų
 
shameh
tai gal tu ka patarsi :)? kur pradet :)? zalieji ezerai? didziulis? traku kuri nors ? vilnoja? riese? ar dar kur :D?
2937 dienų
 
Lietus
taigi dar tik 2 dienos kai parašei , aš per 63 dienas jokio atsakymo nesulaukiau
2937 dienų
 
shameh
jokiu pasiulimu, patarimu :)?
2937 dienų
 
shameh
sveiki gal kas gali patart kokiam ezeriuke ar tvenkiniuke, galeciau atidaryt lydeku sezona su valtim vilniuj, trakuos, ar kur link moletu :)? naujokas vilniuj tad visiskai nepazistu siu vietu, ezeru
2938 dienų
 
Nėra prekeivių
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea