Orai Vilnius

Sezonas-2011

Kągis, kadangi aš sūkuriau šį pokalbių kambarį, tai man turbūt reikėtų ir  pradėti diskusijas :). Trumpai aprašysiu šio sezono savo žvejybines išvykas. Kadangi aš neužsiimu poledine žukle, tai man sezonas prasideda balandžio mėn. ir baigiasi spalį - lapkritį. Taigi, pradžiai pasirinkau Riešės tvenkinį, kol ežeruose vanduo dar deramai nesušilęs. Aplamai man tai buvo pirmas kartas šiame vandens telkinyje, su plūdine meškere, deja, pirmas blynas prisvilo. Kitam krante žvejojantiems vietiniams sekėsi geriau. Na, nors tiek aišku, kad žuvies yra, galima bus pabandyti dar kartą.
Po to atėjo laikas išsitraukti savo pripučiamą valtelę ir išplaukti į ežerus. Gegužis - laikas, kai vanduo jau įšilęs, žuvys išneršusios. Bandžiau su plūdine Akmenos ež. vakarinėje dalyje, prie salos. Be rezultatų. Netoliese buvo kitas žvejas, taip pat su valtimi, bet ir jam sekėsi nekaip, tai blaškėsi iš vienos vietos į kitą. Tik jo valtis su varikliu, tai jis buvo šiek tiek mobilesnis už mane... Kitą kartą dar bandžiau nuo kranto, prie neoficialaus nudistų pliažo :), irgi nieko...
Įsibėgėjus vasarai, kadangi su plūdine nesisekė, nusprendžiau pabandyti su spiningu ant ešerių. Nutariau išbandyti 3 ežerus - Vilnoja, Riešė ir Bitiškių. Deja, viltys nepasiteisino. Riešė išvis atrodė kaip kokioj negyvenamoj planetoj. Sutiktas vietinis žvejys, paklaustas ar čia aplamai yra žuvies, atsakė "ryba jestj, no umnaja, ne vsegda kliujot"... Bitiškių ežero dugnas labai apžėlęs. Už žolių neužkabinau, bet užtat pataikiau į brakonierių tinklą... Pranešiau 112, bet turbūt tuom viskas ir baigėsi... 
Rugsėjo mėnesį, kol vanduo dar šiltas, nusprendžiau pajieškoti ešerių Galvės ežero šiaurinėje dalyje. Iš pradžių sekėsi prastai, jau norėjau baigt ir varyt namo. Bet pagalvojau - "gerai, pamėginsiu dar štai ten, ir viskas". Nuirklavau, švystelėjau spiningą, ir... YRA!!! Pradėjau traukti vieną po kito. Gal kokie 4 užmetimai iš eilės buvo rezultatyvūs, ko mano praktikoje dar nėra buvę. Po pusantros savaitės irgi kibo, tik jau ne taip gerai kaip pirma, bo vanduo jau buvo vėsesnis.
Tai tokie pagrindiniai momentai praėjusio sezono, nelabai sėkmingo, bet pamokančio, kad nuosekliai siekiant savo tikslo, jis visada pasiekiamas :)... Jei kam yra tekę žvejoti minėtuose vandens telkiniuose, būtų įdomu sužinot, kaip sekėsi.

alt

,,,j

<

Diskusijos autorius Lietus , 3322 dienų
Atsakymai
Lietus
Kaip minėjau, daugiausia Trakų ežeruose, kai kada pabandymui kur nors kitur. Labai patogu, galima tą pačią dieną išvykti ir grįžti, ir žvejybai laiko išeina pakankamai. O kokį ežerą būtent pasirinkti, tai čia kaip loterijoj bilieto traukimas :)
3323 dienų
 
siaipzvejys
Teisingai. Traukti tinklų negalima ... Čia šiaip tikrinu žinias :J ... kai skambini 112 , reikia po kiek laiko paskambinti vėl, kad pasakytų kas padaryta ... ir dar po kažkiek laiko, kad situacija nesikeičia ir klausti kam iš vadų reikia skambinti, kad niekas nesikeičia ... Tai man yra net kelis sykius perskambinę aplinkos apsaugos pareigūnai, pasitikslinti kur tikrai jiems reikia važiuoti .

O kur pats dažniausiai Vilniaus regione žvejoji ? Ir kodėl ten ? :krepsinis::B
3323 dienų
 
Lietus
Negalvojau, kiek žinau, galima turėti teisinių problemų, jei užsirautum ant inspektorių, be to, vienam nepasiruošusiam būtų sunkoka... Neįsivaizduoju, kaip galėčiau sunaikinti, supjaustyti su kišeniniu peiliuku :)?
3323 dienų
 
siaipzvejys
Skaitau apie brakonierių tinklą - negalvojai jį pats traukti ir naikinti ? :krepsinis:
3323 dienų
 
Lietus
Grūto parkas šiais brangaus kuro laikais tolokai nuo Vilniaus :(
3324 dienų
 
cingis
Lietui. Į Grūto parko vandenis pavarykit, oi kokių ir kiek ten karpių-savo akim mačiau?
3326 dienų
 
Lietus
Na taip, kadangi pats esu vilnietis. Daugiausia Trakų rajono ežeruose.
3326 dienų
 
siaipzvejys
Kiek suprantu žvejoji aplinkui Vilnių :K
3326 dienų
 
Nėra prekeivių
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea