Orai Vilnius

Atsakyti diskusijoje

Valtys
Sveiki,

Šamas420 yra ypatingo stabilumo, puslapyje nebuvo nuotraukos tai įkeliu dabar, matosi, kad tikrai yra stabili. Nuotrauka: http://www.valtys.lt/saugykla/galerija/dideles/5d.jpg

Dabar šios valtys gaminamos su sustiprinta viršutine briauna, o suolai ne mediniai, o klijuotos vandeniui atsparios faneros. Šis atnaujintas modelis kaip ir minėjote yra čia: http://www.valtys.lt/lt/plastikines-valtys/samas-420 Taip pat nuo kovo 1d. pradėjome prekiauti šalia Vilniaus, Avižieniuose. Šia valtimi galima plaukti 4-5 - iese.

Jei reikalinga mažesnė, lengvesnė valtelė norint dažniau transportuoti taip pat stabili ir ši http://www.valtys.lt/lt/plastikines-valtys/nika-310-dalinai-dvigubo-korpuso . Taip pat tokia yra ir pilnai dvigubo korpuso http://www.valtys.lt/lt/plastikines-valtys/nika-310-pilnai-dvigubo-korpuso. Neužilgo pradėsime gaminti ŠAMAS 420 pilnai dvigubo korpuso. Turite daugiau klausimų būtinai rašykite, skambinkite ar tiesiog atvykite pamatyti gyvai. :)

Adomas. +370 693 55055
2211 dienų
 
zvejoklis
Tik irklai :) ketinu nuvažiuoti šita valtį pažiūrėti http://www.valtys.lt/lt/plastikines-valtys/samas-420 tik įdomu ar stabili ji bus ant vandens žvejonat spiningu t.y. stovint.
2212 dienų
 
siaipzvejys
kokį variklį kabinsi ar bus tik irklai ? :N:N:N
2212 dienų
 
Nėra prekeivių
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea