Orai Vilnius
Reklaminis skydelis

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/zvejamslt/domains/zvejams.lt/public_html/components/com_community/events/router.php:2) in /home/zvejamslt/domains/zvejams.lt/public_html/components/com_community/libraries/core.php on line 611

Atsakyti diskusijoje

Lietus
Kaip minėjau, daugiausia Trakų ežeruose, kai kada pabandymui kur nors kitur. Labai patogu, galima tą pačią dieną išvykti ir grįžti, ir žvejybai laiko išeina pakankamai. O kokį ežerą būtent pasirinkti, tai čia kaip loterijoj bilieto traukimas :)
2909 dienų
 
siaipzvejys
Teisingai. Traukti tinklų negalima ... Čia šiaip tikrinu žinias :J ... kai skambini 112 , reikia po kiek laiko paskambinti vėl, kad pasakytų kas padaryta ... ir dar po kažkiek laiko, kad situacija nesikeičia ir klausti kam iš vadų reikia skambinti, kad niekas nesikeičia ... Tai man yra net kelis sykius perskambinę aplinkos apsaugos pareigūnai, pasitikslinti kur tikrai jiems reikia važiuoti .

O kur pats dažniausiai Vilniaus regione žvejoji ? Ir kodėl ten ? :krepsinis::B
2909 dienų
 
Lietus
Negalvojau, kiek žinau, galima turėti teisinių problemų, jei užsirautum ant inspektorių, be to, vienam nepasiruošusiam būtų sunkoka... Neįsivaizduoju, kaip galėčiau sunaikinti, supjaustyti su kišeniniu peiliuku :)?
2909 dienų
 
siaipzvejys
Skaitau apie brakonierių tinklą - negalvojai jį pats traukti ir naikinti ? :krepsinis:
2909 dienų
 
Lietus
Grūto parkas šiais brangaus kuro laikais tolokai nuo Vilniaus :(
2910 dienų
 
Reklaminis skydelis
Nėra prekeivių
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea