Orai Vilnius

Pasipiktinę žvejai kaltina rytų europiečius išgaudžius žuvis

AnglijaPeterboro žvejai apkaltino imigrantus iš Rytų Europos, kurie “niekina” miesto upę – gaudo žuvis ir gulbes ir naudoja jas kasdieniam maistui.
Vienos iš gyvūnų apsaugos organizacijų pareigūnai ištyrė situaciją Peterboro Nene upėje ir nustatė, kad pastaruoju metu žuvų skaičius joje itin sumažėjęs. Be to, jie rado ne vienos išdorotos gulbės palaikus. Miesto žvejai suskubo dėl to apkaltinti imigrantus, rašo “Daily Mail”.

Pastraisiais metais į Peterborą atvyko didelis skaičius migrantų iš Rytų Europos. Peterboro žvejų asociacija teigia, kad kuo daugiau atvyksta imigrantų, tuo mažiau upėse lieka įvairių rūšių žuvų ir gulbių. Praeitą savaitę buvo sulaikyti penki nelegaliai žvejoję lenkai, po šio įvykio šalia upės buvo iškabinti apie draudimą žvejoti be licencijos įspėjantys ženklai , teikiantys informaciją įvairiomis kalbomis.  Peterboro žvejų asociacijos sekretorius Andy Jacksonas tikino, kad imigrantai žvejoja manydami, kad turi tam visišką teisę: “Dauguma vandenų, kuriuos kontroliuojame, yra sistemiškai niekinami ir plėšiami migrantų. Migrantai mano, kad turi teisę daryti tai, ką darė savo gimtose šalyse. Dauguma gamtą mato kaip nemokamą maisto šaltinį.”

“Per pastaruosius metus Nene upėje žymiai sumažėjo žuvų. Akivaizdu, kad šią tendenciją lemia imigrantų skaičius mieste,” – pridūrė A.Jacksonas. Konservatorė, Peterboro miesto municipaliteto narė Marion Todd paragino visuomenę padėti sugauti nelegalius žvejus ir gulbių žudikus. Ji teigė: “Manau, kad į šią šalį atvykstantiems žmonėms – kad ir kas jie bebūtų – privaloma išaiškinti, kad tai yra neleistina. Net karalienei yra uždrausta skanauti gulbių mėsos.”

Rytų europiečiai taip pat kaltinami žvejojantys ir medžiojantys uždraustais ir žiauriais būdais.

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea