Orai Vilnius

Neringos žvejų bendruomenė rodo iniciatyvą bendradarbiauti

zumPraėjusią savaitę Preiloje Žemės ūkio ministerijos Žuvininkystės departamento, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos bei Valstybinės mokesčių inspekcijos specialistai susitiko su Neringos savivaldybės ir žvejų bendruomenės atstovais aptarti žvejams rūpimų klausimų.

Šiuo susitikimu Žemės ūkio ministerija tęsia pradėtas konsultacijas su socialiniais partneriais ir visuomene dėl ES Bendrosios žuvininkystės politikos reformos ir žuvininkystės sektoriaus finansavimo 2014–2020 metų periodu. ŽŪM Žuvininkystės departamento direktorius Darius Nienius Neringos žvejams pristatė Europos Komisijos pasiūlymus dėl ES Bendrosios žuvininkystės politikos po 2013 metų, kartu su jais aptarė žuvininkystės sektoriaus perspektyvas ir Europos žuvininkystės fondo paramos galimybes. ŽŪM Tautinio paveldo ir mokymo skyriaus specialistė Violeta Dubnikienė detaliai išaiškino tautinio paveldo pažymėjimų suteikimo žvejų pagaminamiems produktams tvarką, Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovai atsakė į žvejų klausimus dėl kasos aparatų naudojimo prekiaujant žuvimi, o Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai konsultavo žvejus higienos reikalavimų laikymosi apdorojant žuvį ir prekybos vietos įteisinimo klausimais.

Susitikimo metu Neringos meras Antanas Vinkus ir savivaldybės administracijos direktorius Algimantas Vyšniauskas pabrėžė, kad savivaldybė siekia aktyviai bendradarbiauti su Žemės ūkio ministerija ir kitomis institucijomis, norėdama, kad Neringos žvejų bendruomenės problemos būtų sprendžiamos kuo efektyviau. D. Nienius pasveikino šią savivaldybės iniciatyvą ir paragino žvejus aktyviau kelti jiems rūpimus klausimus. Jis akcentavo, kad Žemės ūkio ministerija kartu su savivaldybės pagalba yra pasirengusi ieškoti žuvininkystės sektoriaus problemų sprendimo būdų.
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea