Orai Vilnius

Baltijos jūroje žvejų tinklai kėlė pavojų poilsiautojams

Klaipeda1Uostamiesčio gelbėtojams ketvirtadienį teko neįprasta užduotis – jie turėjo surasti žvejus, kad šie patrauktų jūroje pastatytus tinklus toliau nuo kranto.

Klaipėdos skęstančiųjų gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Aleksandras Siakki pasakojo, jog tinklai jūroje ties Girulių paplūdimiu buvo pastatyti už apie 30 metrų nuo kranto.

Juos ir plūdurą, žymintį vietą, iki kur gali eiti poilsiautojai, skyrė tik 10 metrų. Gelbėtojai baiminosi, kad į tinklus gali įsipainioti maudynėmis besimėgaujantys poilsiautojai ir ieškojo žvejų.

„Yra žmonių, kurie plaukia ir už plūdurų. Kai kurie pamatę žvejų tinklus žyminčią raudoną vėliavėlę nori ją pasiekti ir plaukia iki jos. Žmonės gali įsipainioti į ir nuskęsti. Žvejų tinklai buvo pastatyti per arti kranto. Tai pavojinga“, – tvirtino A.Siakki.

Tinklus pastatę žvejai buvo surasti. Penktadienį žvejai pažadėjo juos patraukti toliau nuo kranto.

Rytas paplūdimyje neapsėjo be incidentų. Apie 10 val. iš Girulių paplūdimio gelbėtojai bandė išprašyti du girtus vyrus. Su jais buvo didelis vilkšunį be antsnukio ir pavadėlio. Pliaže vyrai vartojo alkoholinius gėrimus.

A.Siakki pasakojo, kad neblaivūs poilsiautojai norėjo išsimaudyti jūroje. Gelbėtojai jų paprašė palikti paplūdimį. Vyrai gelbėtojų neklausė. Įkaušę poilsiautojai pareiškė, kad daro, ką nori ir nereikia jiems aiškinti.

Į pliažą buvo iškviesti policijos pareigūnai. Jie išvežė iš paplūdimio girtus poilsiautojus.

Ketvirtadienį paplūdimyje žmonių buvo daug. Vandens temperatūra siekė 18, oro – 28 laipsnius šilumos. Ypač daug žmonių į paplūdimį traukė vakare, pasibaigus darbo dienai.

Pirmosios Melnragės sankryžoje vakarais eismą tenka reguliuoti ir policijos pareigūnams.

Klaipeda

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea