Orai Vilnius
Reklaminis skydelis

Musių lervos

Labai paprasta nusipirkti jų dežutę parduotuvėje, bet jeigu pabandyt jų užsiauginti? Kitas klausimas ar nusipirke jas parduotuvėje ruosiate pries žvejybą, jei taip, tai kaip? Ar tiesa, kad kiausinyje užaugintos musių lervos daug pranasesnės už mesoje augintas, ką duoda   jų laikymas kukuruzų miltuose, ir ką varskėje?

Klausimų daug, tikiuosi kad pasidalinsite savo patirtimi

alt

Diskusijos autorius danas , 747 dienų
Atsakymai
vytas2
pasiskambink seiminiskiu gatve kotas visa para ten gal ir bus:T:
579 dienų
 
kirminatorius
Sveiki, kažkaip neradau kur paklausti, tai paklausiu čia, kur butu galima Vilniuje nusipirkt pinku su matyliumi?:)
580 dienų
 
danas
taigi, pagaliau atšylo orai ir atgyjo visi parazytai tuo pačiu ir musės, tad neužilgo galėsiu pradeti dalintis patirtimi gaminantis musių lervas, o kol kas galiu pasidalinti patirtimi ruošiant žvejybai pirktines...taigi išsijotas iš pjuvenų musių lervas parą prieš žvejybą laikant varškėje jokio efekto nepastebėjau išskyrus tai, kad jos tapo gličios ir jų skleidžiamas kvapas buvo ne itin malonus nosiai, bet kibo vienodai tiek ant ištrauktu iš pjuvenų tiek iš varškės....sekantis eksperimentas buvo atliktas jas laikyti manų kruopose ir kukuruzų miltuose. Taigi, manų kruopų patalas joms nepatnka ir jos visos visada skuba išlisti bent į jų paviršiu, o vat laikant kukuruzų miltuose galiu drasiai teigti, kad kibimui teigiamos įtakos turi.
Db dar išbandysiu tuos kukuruzų miltus kuriuose ruošiuosu laikyti masalui skirtus dzykus suvilgyti su dzykų sultimis, nes keletos žvejybų patirtis parodė, kad pamirkius juose masalą, t.y. slieką su ant kabliuko gylio užmautu dzykeliu kibimas akyvaizdžiai pagerėja
717 dienų
 
danas
mano patirtis žvejyboje kaip tik nuo jų ir prasidėjo. Tada dar buvau nemokyklinio amžiaus vaikas, kai pirmakart Šventojoje paėmiau meškerę į rankas ir ant kabliuko užmoviau musės lervą, kitaip tariant dzyką. Aišku kad tai daryti pamokino daug vyresnis pusbrolio draugas, taip pat paaiškino, kad jų, galima prisirinkti prie valgyklos konteinerio....
Db pradėjęs aktyviau žvejoti, vėl prisiminiau juos, ir prisiminiau butent tada kai visškai nekibo,o aš jų neturėjau tad sekančią pavakarę aš vėl sėdejau prie upelio su pirktinių dzikų dėžute...kaip nekeista padėtis pasikeitė kardinaliai....todėl daugiau be jų, praktiškai žvejybon nesiruošiu.
Viena išeitis yra pirkti, bet jei dažniau norisi prie upelio pasėdeti ir metų gale suvedus matematiką, pamatai, kad zykai suvalgė vieną gerą matcho kotą, o ką bekalbėt jei jais dar pabandyti pagardinti jauką....taigi šiemet nusprędžiau augintis pats ir bet kokią patirtį smulkiai aprašyti čia.
747 dienų
 
Reklaminis skydelis

Siūlomos prekės

Nėra prekeivių
Reklaminis skydelis
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea